MILFORD - HOPEDALE SOCCER PICTURE SCHEDULE

 

 

Players must “print out” a picture order form and bring it “with payment” on picture day

 

Click on this link to view photo products and to PRINT an order form.

Please bring order form with you on picture day.

http://www.morinstudio.com/pages/cfsportsproducts7.htm

 

All Photographs must be paid on picture day. 

We accept cash and checks only!

 

 

Picture Date (for all teams) - Saturday October 14th

 

Coaches Name & Division

Picture Time

Picture Location

Coaches Name & Division

Picture Time

Picture Location

Bushell  (U6)

7:30

Plains Field

Aquafresca  (Girls 1-2)

10:30

Plains Field

Vaillette  (U6)

7:30

Plains Field

Mandeville  (Girls 1-2)

10:30

Plains Field

DeTore  (U6)

7:45

Plains Field

Charckenko  (Boys 4)

10:45

Plains Field

Fitzgibbon  (U6)

7:45

Plains Field

Charckenko  (Girls 1-2)

10:45

Plains Field

Soares  (U6)

7:45

Plains Field

Murphy  (Girls 8)

11:00

Plains Field

Huntley  (U6)

8:00

Plains Field

Oldfield  (Girls 5)

11:00

Plains Field

Nnyanzi  (U6)

8:00

Plains Field

Araujo  (Girls 4)

11:00

Plains Field

Walker  (U6)

8:00

Plains Field

Bennett  (Girls 8)

11:15

Plains Field

Caruso  (U6)

8:15

Plains Field

Griffin  (Boys 5)

11:30

Plains Field

Howe/Karlin  (U6)

8:15

Plains Field

Thompson  (Girls 3)

11:45

Plains Field

Gelmini  (U6)

8:15

Plains Field

Korpi  (Boys 4)

11:45

Plains Field

Mandeville  (U6)

8:30

Plains Field

Howe  (Girls 1-2)

12:00

Plains Field

Evans  (U6)

8:30

Plains Field

Grintchenko  (Girls 1-2)

12:00

Plains Field

McNeil  (U6)

8:30

Plains Field

Thompson  (Boys 5)

12:00

Plains Field

Wadja  (U6)

8:45

Plains Field

Charczenko  (Girls 1-2)

12:15

Plains Field

DiGiallonardo  (U6)

8:45

Plains Field

DeTore  (Girls 1-2)

12:15

Plains Field

Babinski  (Girls 6)

8:45

Plains Field

Booth  (Boys 4)

12:15

Plains Field

Obal  (Boys 1-2)

9:30

Plains Field

Furnari  (Boys 1-2)

12:30

Plains Field

Goncalves  (Boys 1-2)

9:30

Plains Field

Thompson  (Boys 3)

12:30

Plains Field

Westfield  (Boys 1-2)

9:30

Plains Field

Lewis  (Girls 3)

12:45

Plains Field

Wilson  (Girls 6)

9:45

Plains Field

Fitzgibbon  (Boys 3)

12:45

Plains Field

Loughlin  (Girls 5)

9:45

Plains Field

Terando  (Boys 6)

1:00

Plains Field

Viens  (Girls 4)

9:45

Plains Field

DiGiallonaro  (Boys 8)

1:00

Plains Field

Atherton  (Boys 1-2)

10:00

Plains Field

Shipperd  (Boys 8)

1:00

Plains Field

Caldon Boys 1-2)

10:00

Plains Field

Dinis  (Boys 8)

1:15

Plains Field

Bisson  (Girls 1-2)

10:00

Plains Field

Hukanovic  (Boys 6)

1:30

Plains Field

Bushell  (Boys 1-2)

10:15

Plains Field

Fauth  (Boys 3)

1:45

Plains Field

Vaillette  (Boys 1-2)

10:15

Plains Field

Laramee  (Boys 5)

1:45

Plains Field

Bushell  (Boys 4)

10:15

Plains Field

Braza/LeBlanc  (Boys 1-2)

2:00

Plains Field

Michel  (Girls 1-2)

10:30

Plains Field

Pinto  (Boys 1-2)

2:00

Plains Field

 

 

 

Westfield  (Boys 1-2)

2:00

Plains Field